Regulamin

Gospodarstwa Agroturystycznego „HACJENDA”

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie, lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kosztów pobytu w formie zadatku. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.

2. Zadatek jest bezzwrotny, chyba, że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 3 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu.

3. W „Hacjendzie” obowiązuje doba hotelowa, która trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00
w dniu wyjazdu. O wcześniejszym lub późniejszym przyjeździe Gość powinien zawiadomić gospodarzy na dzień przed przyjazdem.

4. W cenę pobytu wliczone są media, dostęp do części wspólnej domu ze wszystkimi przedmiotami wyposażenia i urządzeniami technicznymi, bielizny pościelowej

5. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości dotyczących korzystania z urządzeń technicznych, zastrzeżeń bądź awarii prosimy o kontakt z gospodarzami.

6. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek).

7. Osoby niezameldowane w „Hacjendzie” mogą przebywać na terenie domu wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy.

8. Prosimy o niezakłócanie spokojnego pobytu oraz przestrzeganie ciszy nocnej innych gości a także sąsiadów „Hacjendy”.

9. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.

10. Parking mieszczący się na terenie Gospodarstwa „Hacjenda” jest bezpłatny, niestrzeżony.

11. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.

12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa, w budynku zainstalowany jest alarm przeciwpożarowy. W pokojach i łazienkach nie wolno używać grzałek, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, niestanowiących stałego wyposażenia apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

13. prosimy o segregację śmieci.

14. Gość „Hacjendy” ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

15. Gospodarze „Hacjendy” zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości, bez zwrotu kosztów pobytu.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni
z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia „HACJENDY”.

Marta i Piotr Skiba